Nagie zdjęcia w akcie odwagi
16.04.2015, komentarzy: 0
Nagie zdjęcia jako protest wobec ujawnienia innych intymnych fotografii przez internetowego prześladowcę? Z pozoru takie działanie wydaje się absurdalne. Chodzi jednak o świadomą zgodę na pokazanie swojego intymnego wizerunku i o odzyskanie radości z własnej cielesności.
Chłopiec, który nigdy nie dorósł
12.02.2015, komentarzy: 0
Mały chłopiec opowiada o tym, że nigdy nie nauczy się jeździć na rowerze. Nigdy się nie zakocha i nie będzie latał. Nie pojedzie w podróż ze swoim najlepszym przyjacielem i nigdy się nie ożeni. Dlaczego? Reklama firmy ubezpieczeniowej Nationwide wyświetlana w czasie trwania wielkiego finału Super Bowl
polecamy
Jacy piękni ci naziści!
01.02.2012, komentarzy: 0
Zrelaksowana poza, rozpięta koszula, zawadiacki uśmiech. Oto Hans, nazista, który tylko jednego dnia zabił 40 osób.
Pochmurny Patrol
25.08.2010, komentarzy: 0
Jak u Hitchcocka - kampania "Live Rescue" rozpoczyna się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie nieprzerwanie rośnie, a jej odbiorca znajduje się w samym środku wydarzeń. 900% efektywność oraz Złoty i Srebrny Lew to część jej rezultatów.
Dziadowska wojna
11.08.2010, komentarzy: 1
- Robimy kampanię o wojnie. Idea jest taka - wojna jest passe, jest stara i niemodna. – Co jest też stare i niemodne? – To może starzy ludzie? – Dobra, chyba mam pomysł…. Wcale nie byłoby to wielkie zaskoczenie gdyby tak wyglądała narada kreatywna w agencji H-57 Creative Station.
Wirus z fajerwerkami
24.02.2009, komentarzy: 6
Tańczący przez minutę sobowtór Osamy Ben Ladena to belgijski sposób na walkę z nieostrożnym obchodzeniem się z fajerwerkami. Ta wirusowa, niskobudżetowa kampania, podąża śladami swojej poprzedniczki - najskuteczniejszej reklamy społecznej w historii Holandii.
Krwawy dzień
26.11.2008, komentarzy: 0
Kanadyjska kampania z motywami horroru dla osób o mocnych nerwach na temat - nudny, jak by się mogło wydawać - bezpieczeństwa w miejscu pracy, czyli BHP. Przerażające reklamy z samymi pozytywnymi opiniami specjalistów.
Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli
15.04.2008, komentarzy: 5
Traktując temat oględnie policjant to zawód, o którym mali chłopcy już raczej nie marzą w dzieciństwie.
Reklama Wojska Polskiego
24.03.2008, komentarzy: 13
Jak kampania reklamowa Wojska Polskiego wypadnie na tle innych? Przedstawiamy 10 reklam wojsk zagranicznych oraz aktualną polską i wywiad z przedstawicielem MON zapowiadający nową kampanię reklamową.
archiwum
Owsiak i antypedagogika
15.04.2006, komentarzy: 1
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy za zebrane w XIV edycji Orkiestry pieniądze chce w szkołach uczyć niesienia pierwszej pomocy. Nie wiadomo jednak czy szkolenia ruszą, bo przeciwny tej akcji w szkołach jest PiS twierdząc, że Jerzy Owsiak zrobił więcej szkody niż pożytku. Nasz Dziennik
WYSZUKIWARKA KAMPANII
Szukane słowa:
Kraj:
Problemy społeczne:
Szukaj kampanii, które rozpoczęły się przed:
Szukaj kampanii, które rozpoczęły się po:
Szukaj kampanii, które zakończyły się przed:
Szukaj kampanii, które zakończyły się po:

© 2007-2017

Wydawca: Fabryka Komunikacji Społecznej

Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Inicjator: Fundacja Komunikacji Społecznej

Projekt: Lunatikot

Realizacja: Progressiva

 

Kanały RSS: Kampanie, Wydarzenia, Opinie, Kreacje, CSR/CRM