Karmić czy nie karmić?
12.06.2014, komentarzy: 0
Meksykańska kampania na rzecz promocji karmienia piersią została zrównana z ziemią przez opinię publiczną, zawieszona i skierowana do przeredagowania. Pod wpływem krytyki od kampanii odcięła się nawet jedna z celebrytek będących jej twarzą. Co aż tak rozemocjonowało opinię publiczną?
W Polsce mamy nastoletnie mamy
30.01.2014, komentarzy: 0
Co roku około 17 tys. nastoletnich Polek dowiaduje się, że zostaną matkami. W niedzielę na antenie MTV został wyemitowany pierwszy odcinek, już głośno komentowanego, serialu dokumentalnego Teen Mom Poland. Wyreżyserowali go znani dokumentaliści, a partnerem merytorycznym jest organizacja pozarządowa
Tajemnice nastolatków
25.01.2012, komentarzy: 0
Miesiąc temu zmarł Ben Breedlove. Nagrania, które zostawił, obejrzało od tego czasu ponad 6 milionów internautów. Miał 18 lat i swoimi wyznaniami w sieci zainspirował dziesiątki nastolatków, które teraz publicznie, w internecie, opowiadają innym - czasem bardzo wzruszająco!- o swoich problemach.
Bliskość, a nie pieniądze
19.05.2009, komentarzy: 0
Wiele ostatnio pisaliśmy o niejasnych związkach firm komercyjnych z reklamą społeczną. Ale to nie znaczy, że jesteśmy przeciwnikami społecznej odpowiedzialności biznesu. Wręcz przeciwnie - jesteśmy jej wielkimi zwolennikami. I tym razem proponujemy coś, co można wreszcie pochwalić.
Te nieszczęsne klapsy
10.06.2008, komentarzy: 1
- Karcenie może przybrać formę słowną i może przybrać formę tego nieszczęsnego klapsa - stwierdził dr Jan Kochanowski, Rzecznik Praw Obywatelskich. Przeciwko tej wypowiedzi zaprotestowały organizacje pozarządowe.
WYSZUKIWARKA KAMPANII
Szukane słowa:
Kraj:
Problemy społeczne:
Szukaj kampanii, które rozpoczęły się przed:
Szukaj kampanii, które rozpoczęły się po:
Szukaj kampanii, które zakończyły się przed:
Szukaj kampanii, które zakończyły się po:

© 2007-2017

Wydawca: Fabryka Komunikacji Społecznej

Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Inicjator: Fundacja Komunikacji Społecznej

Projekt: Lunatikot

Realizacja: Progressiva

 

Kanały RSS: Kampanie, Wydarzenia, Opinie, Kreacje, CSR/CRM