¡Basta!
24.11.2016, komentarzy: 0
Dość! Dość szydzenia z polityków! – pomyślał zapewne Mariano Rajoy widząc kolejny mem ze sobą w roli głównej. Postanowił rozprawić się z tym...ustawą.
„Czarne głosy” na białym
14.08.2015, komentarzy: 0
Kontrowersyjna kampania, która pojawiła się w Wielkiej Brytanii w kwietniu, oskarżana była wręcz o ocieranie się o rasizm. Sławne osoby, które wzięły udział w kampanii miały przekonać w nietypowy sposób czarnoskórych mieszkańców Wysp do głosowania w wyborach.
Tysiąc pedofilów złapanych przez wirtualną dziewczynkę
14.11.2013, komentarzy: 0
W niespełna dwa i pół miesiąca wirtualna dziewczynka pomogła holenderskim informatykom namierzyć i zidentyfikować tysiąc pedofilów z całego świata, w tym trzech z Polski. To zaledwie kropla w morzu sprawców nowej formy wykorzystywania dzieci – internetowej turystyki seksualnej.
Poznańskie „wieszanie elit”
18.07.2013, komentarzy: 0
W niedzielę Polskę obiegła informacja o „powieszeniu” poznańskich elit na Starym Rynku. Na banner trafili: prezydent miasta, wiceprezydent, rzecznik prasowy poznańskiej policji, wojewoda wielkopolski i arcybiskup poznański.
Ośmieszeni politycy wzięli się do pracy
12.09.2012, komentarzy: 0
Niezwykle skuteczną metodę aktywizowania władz miejskich wynaleziono w rosyjskim Jekatynburgu. W ciągu 24 godzin udało się dzięki niej załatać trzy uliczne dziury - i nie tylko. Wystarczyło ośmieszyć lokalnych polityków i niezałatwione sprawy ruszyły z miejsca.
Kampanie społeczne na usługach polityki
17.08.2011, komentarzy: 2
Polityk potrafi! - wykorzystać stylistykę i tematykę reklam społecznych by się promować. W ciągu kilku tygodni obowiązywania zakazu reklamowania się politycy chwytali się różnych metod by zaistnieć jednak na billboardach. Promowali karty ICE, zapraszali do korzystania ze swoich porad,
Bączek się kojarzy
09.03.2011, komentarzy: 1
Prawie 1 milion złotych został przeznaczony na 6200 bączków, które „posłużą jako upominki artystyczne polskiej Prezydencji”.
Społeczna czy protestacyjna
03.02.2010, komentarzy: 2
"Zrobimy wszystko, aby PiS nie wrócił już do władzy!" jest oddolnym ruchem społecznym sprzeciwiającym się "niszczeniu demokracji i autorytarnemu stylowi". Tytułuje się kampanią społeczną - czy słusznie?
Burzenie przez wzburzenie
20.01.2009, komentarzy: 1
Polska to kartoflisko, na którym księża zatykają tęczową flagę, Anglia jest dziurą, czyli jej nie ma, Niemcy są pokryte autostradami w kształcie swastyki, Holandia jest zatopiona i wystają z niej tylko wieże meczetów, a Dania to zrobiony z klocków lego wizerunek Mahometa.
Kampania na gwałt?
25.02.2008, komentarzy: 2
Rzecz o tym, jak pewna polska partia chce wszcząć kampanię społeczną w celach własnych - politycznych.
WYSZUKIWARKA KAMPANII
Szukane słowa:
Kraj:
Problemy społeczne:
Szukaj kampanii, które rozpoczęły się przed:
Szukaj kampanii, które rozpoczęły się po:
Szukaj kampanii, które zakończyły się przed:
Szukaj kampanii, które zakończyły się po:

© 2007-2017

Wydawca: Fabryka Komunikacji Społecznej

Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Inicjator: Fundacja Komunikacji Społecznej

Projekt: Lunatikot

Realizacja: Progressiva

 

Kanały RSS: Kampanie, Wydarzenia, Opinie, Kreacje, CSR/CRM