Gwiazda pop po amputacji
04.03.2015, komentarzy: 0
Viktoria Modesta bywa nazywana "pierwszą gwiazdą pop po amputacji". Jej ostatni singiel "Prototype" wzbudził zainteresowanie rozmaitych mediów i milionów internautów – sam klip zanotował ponad 5,5 mln wyświetleń na YouTube.
Pozory mody
08.09.2014, komentarzy: 0
Bohaterowie nagrań udzielając wywiadów powoli zdejmują elementy garderoby. W ten sposób odsłaniają nie tylko swoje ciała, ale także w symboliczny sposób ukazują, co się kryje pod płaszczykiem modowych pozorów.
Ciocia Pikselocia opowiada o zmianie płci
09.01.2014, komentarzy: 0
Proste graficznie gry komputerowe autorstwa Anny Anthropy w warstwie fabularnej dotykają problemów tożsamościowych ludzi, ich seksualności, wyzwolenia kobiet i równości płci. Mają być sposobem komunikowania wartości i poglądów mniejszości seksualnych oraz impulsem do zmian społecznych.
Czy Armia Zbawienia ocali Eurowizję
07.03.2013, komentarzy: 0
Armia Zbawienia zwraca uwagę publiczności i mediów na, nieco już zapomniany, międzynarodowy Konkurs Piosenki Eurowizji. Wielka organizacja wyznaniowa nie dąży bynajmniej do jego zamknięcia czy też ograniczenia szerzącej moralne zgorszenie golizny na festiwalowej scenie.
Motyle i koty na użytek sztuki
23.01.2013, komentarzy: 0
Brytyjski artysta Damien Hirst zaskoczył entuzjastów sztuki po raz kolejny. Motywem przewodnim jego ostatniej instalacji były żywe motyle umieszczone w dwóch zamkniętych pomieszczeniach bez okien. W czasie wystawy zostało unicestwionych ponad 9000 skrzydlatych stworzeń; większość zginęła zadeptana lub
Skromna paczka dobroczynnych gier
03.01.2013, komentarzy: 0
Za zestaw od kilku do kilkunastu gier komputerowych, e-booków czy muzyki użytkownik płaci tyle, ile uważa za stosowne. Decyduje też, kto otrzyma jaką część tej ceny – kwota jest dzielona między dewelopera, organizację charytatywną oraz operatora całego przedsięwzięcia, czyli platformę Humble Bundle.
Most w erekcji
19.08.2012, komentarzy: 0
23 sekundy trwało namalowanie 65-metrowego penisa na moście zwodzonym w Sankt Petersburgu. Most się podniósł, a olbrzymi członek, niczym w wzwodzie, zajrzał w okna siedziby Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Akcja skończyła się zatrzymaniem przez policję oraz... nagrodą Ministerstwa Kultury.
Polska szkoła plagiatu*
22.02.2012, komentarzy: 0
* tytuł ukradziony "Są chłopaki jest zabawa!" – zachęca plakat filmu "Sztos 2" dziwnie podobny do plakatu "Ocean’sTwelve". Są plagiaty, jest żenada – chciałoby się dopowiedzieć. W ciągu ostatnich paru miesięcy polskie kino opanowała plaga plakatów-plagiatów. Trudno uwierzyć, że brakuje
Europejska Stolica Kultury 2016 – komentarz po preselekcji
30.10.2010, komentarzy: 1
Gdańsk, Katowice, Lublin, Warszawa i Wrocław zostały wybrane do ścisłego finału konkursu o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Czy dokonany wybór jest tym właściwym? Co dalej będzie działo się w tych miastach, które odpadły?
WYSZUKIWARKA KAMPANII
Szukane słowa:
Kraj:
Problemy społeczne:
Szukaj kampanii, które rozpoczęły się przed:
Szukaj kampanii, które rozpoczęły się po:
Szukaj kampanii, które zakończyły się przed:
Szukaj kampanii, które zakończyły się po:

© 2007-2017

Wydawca: Fabryka Komunikacji Społecznej

Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Inicjator: Fundacja Komunikacji Społecznej

Projekt: Lunatikot

Realizacja: Progressiva

 

Kanały RSS: Kampanie, Wydarzenia, Opinie, Kreacje, CSR/CRM